خرید لوله گلخانه ای

قیمت لوله گالوانیزه سپنتا اهواز

قیمت لوله گالوانیزه سپنتا اهواز

امروزه معمولا ساخت گلخانه اهمیت بسیار زیادی پیدا نموده، زیرا اغلب محصولات را به صورت گلخانه ای در فصول مختلف تولید و روانه بازار می نمایند.

سازه های گلخانه ها را معمولا با استفاده از لوله گالوانیزه گلخانه ای PGCO  ایجاد می نمایند. این لوله ها از  جنس فولاد بوده و  با پوشش دادن سرد و یا گرم از جنس روی، آنها را به اصطلاح گالوانیزه می کنند.

لوله گالوانیزه گلخانه ایی معمولا با سایزبندی های مختلفی بین ۲/۱ اینچ (نمره ۲ ) الی ۴ اینچ (نمره ۱۰ ) و در اوزان سبک و سنگین تولید می شوند.

معمولا لوله های گالوانیزه گرم دارای کیفیت و دوام بسیار مناسب تری نسبت به لوله های گالوانیزه سرد می باشند.

بدین ترتیب عمر آنها بسیار بیشتر می باشد. لوله گالوانیزه گلخانه ای PGCO  معمولا در شاخه های شش متری تولید و روانه بازار می شوند. البته امکان تولید در متراژهای دیخواه مشتری نیز امکان پذیر است.

معمولا از همه سایز های لوله گالوانیزه گلخانه ای PGCO استفاده می شود اما طبیعتا برخی از سایز ها ممکن است کاربرد بیشتری نسبت به سایر سایز های موجود در بازار داشته باشند. سایز هایی که دارای کاربرد های بسیار بیشتری در صنعت گلخانه می باشند عبارتند از 4/3 اینچ، 2/1 اینچ و 1 اینچ دارای کاربردهای بسیار زیادی می باشند.

زیرا معمولا وزن سبک تری داشته و حمل و نقل و همچنین تغییر شکل آنها بسیار ساده تر می باشد. از طرفی برای نصب نیز سرعت عمل را بیشتر نموده و نیاز به زمان کمتری برای احداث گلخانه می باشد.

بدین ترتیب معمولا اغلب افراد و شرکت هایی که گلخانه احداث می کنند، از لوله هایی با سایز های معرفی شده استفاده می کنند.

البته سایر سایز ها نیز در سراسر کشور مورد استفاده قرار می گیرند. از این رو شرکت  PGCO سایزبندی لوله گالوانیزه گلخانه ای را به صورت کامل و بین 1/2 الی 4 اینچ این لوله ها را تولید و روانه بازار می کند.

لوله گلخانه