5/5 - (6 امتیاز)

لوله گازی API سپنتا

لوله های گازی سپنتا یکی از پر فروش ترین لوله گازی ها در زمینه انتقال گازهای خانگی و کارخانجات صنعتی به شمار میروند. این لوله ها در انواع معمولی (روکار) و API (تو کار) در شاخه های ۶ متری تولید و عرضه میگردند . لازم به ذکر است که لوله های گازی سپنتا در شهرهای مختلف منجمله تهران اهواز تبریز و سایر شهرهای دیگر به جهت سهولت در انجام پروژه تولید میگردند و صاحبین پروژه ها میتوانند به راحتی پروژه های خود را تجهیز نمایند .

لوله های گاز خانگی جدید ( مصارف توکار)
API                    ۵LGrade                 BISIRI۳۵۷۴
قطر لوله قطر     اسمی قطر     خارجی ضخامت وزن وزن
عرف در بازار (inch) (mm) (mm) (Kg/m) (۶m/Kg)
 ۲ ۲/۱ ۳/۲۱ ۸/۲ ۲۸/۱ ۶۸/۷
۵/۲ ۴/۳ ۷/۲۶ ۹/۲ ۷۰/۱ ۲/۱۰
۳ ۱ ۷/۳۳ ۴/۳ ۵۱/۲ ۰۶/۱۵
۴ ۴/۱۱ ۲/۴۲ ۶/۳ ۴۳/۳ ۵۸/۲۰
۵ ۲/۱۱ ۳/۴۸ ۷/۳ ۰۷/۴ ۴۲/۲۴
۶ ۲ ۳/۶۰ ۶/۳ ۰۳/۵ ۱۸/۳۰
۷ ۲/۲۱ ۰۰/۷۳ ۶/۳ ۱۶/۶ ۹۶/۳۶
۸ ۳ ۹/۸۸ ۰۰/۴ ۳۷/۸ ۲۲/۵۰
۱۰ ۴ ۳/۱۱۴ ۴۰/۴ ۹۲/۱۱ ۷۲/۶۹
۱۲ ۵ ۳/۱۴۱ ۸۰/۴ ۱۶/۱۶ ۹۶/۹۶
۱۵   ۶ ۳/۱۶۸ ۸۰/۴ ۳۵/۱۹ ۱/۱۱۶
لوله های گاز خانگی جدید با ورقAPIتولید شده و مطابق استانداردISIRI۳۵۷۴هستند.
لوله های گاز خانگی جدید سپنتا جهت مصارف توکار در مصارف عمومی با استانداردAPI ۵Lاز نظر کیفیت دارای ویژگی استاندارد گاز ایران بوده و قابل مقایسه با لوله های بدون درز می باشد.

 

لوله گازی چیست ؟

لوله گازی, لوله های فولادی یا پلی اتیلن مورد استفاده در خطوط انتقال گاز می باشد. از این لوله ها در بخش توزیع وظایف مختلف، از جمله انتقال گاز از بخش انتقال به ایستگاه های تقلیل فشار، انتقال گاز از ایستگاه ها به یکدیگر و انتقال گاز از ایستگاه ها به محل های مصرف را بر عهده دارند. به طور کلی خطوط لوله گاز در بخش توزیع، به دو نوع خطوط لوله تغذیه و خطوط لوله شبکه توزیع تقسیم بندی می شوند. خطوط لوله تغذیه وظیفه انتقال گاز از ایستگاه های تقلیل فشار به داخل شهرها را بر عهده دارند، در حالی که کار توزیع گاز طبیعی در شبکه خطوط لوله شهری بر عهده خطوط لوله توزیع است.

به شما بازدید کننده محترم پیشنهاد میکنیم برای کسب اطلاعات بیشتر درباره محصول مورد نظرتان با شماره تلفن زیر تماس حاصل فرمایید .

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *