لوله گالوانیزه
4.5/5 - (2 امتیاز)

 

لوله های گالوانیزه سپنتا در دو نوع سبک و سنگین موجود میباشد که میتوانید جهت آگاهی از وزن و ضخامت لوله های مذکور از جدول زیر استفاده نمائید و یا برای لوله های سبک  و برای لوله های سنگین  نمائید .

لوله های گالوانیزه تولیدی کارخانه سپنتا بصورت گرم گالوانیزه شده است و بیشتر جهت سیستم لوله کشی سرد و گرم ساختمان مورد استفاده قرار میگیرد.

لوله های گالوانیزه سپنتا عموما بهمراه اتصالات گالوانیزه توپی برزیل و مک چین مورد استفاده قرار میگیرد.

ورق گالوانیزه

به آهنی که با استفاده از ورق روی سطح آن پوشانده شود ورق گالوانیزه گفته می شود .از مزیت های ورق گالوانیزه این است که اگر پوشش آن هم از بین برود و یا سطحی از آن خراش داده شود دچار خوردگی و زنگ زدگی نمی شود. بنابراین ورق گالوانیزه برای مکان هایی که با آب سروکار دارند و یا میزان رطوبت بسیار بالا است توصیه می شود.

لوله فولادی گالوانیزه گرم

لوله فولادی گالوانیزه گرم جهت جلوگیری از صدمه ‌دیدن سیم یا عایق آن، و نیز محافظت عوامل خارجی برابر تماس ناخواسته با هادی استفاده می‌شود.عموما به لوله برق گالوانیزه گرم لوله های رو کار نیز گفته می شود.
در شرکت PGCO لوله ها پس از برش به کارگاه آبکاری انتقال پیدا می کند.

لوله فولادی  گالوانیزه سرد

لوله فولادی  گالوانیزه سرد جهت جلوگیری از صدمه ‌دیدن سیم یا عایق آن، و نیز محافظت عوامل خارجی برابر تماس ناخواسته با هادی استفاده می‌شود.عموما به لوله برق گالوانیزه گرم لوله های توکار نیز گفته می شود.
درشرکت PGCO لوله ها پس از حدیده و ارسال به آبکاری سرد به وسیله اسید (جوهر نمک و فروکلین) شستشو می شود سپس در وان های مخصوص گالوانیزه به مدت معینی قرار داده می شود تا ضخامت لازم گالوانیزه بر روی سطح لوله پوشش داده شود و پس از پوشش لازم از وان خارج شده و با آب شستشو می شود و سپس برای ثبت گالوانیزه با رنگ کروماته آبی بصورت غوطه ور پوشش مجدد داده می شود و پس از شستشو خشک می گردد.

 

 

به شما بازدید کننده محترم پیشنهاد میکنیم برای کسب اطلاعات بیشتر درباره محصول مورد نظرتان با شماره تلفن زیر تماس حاصل فرمایید .

 

 

لوله سپنتا 6 اینچ

 

021-44254565

021-44253565

 

کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سوالات فنی و تخصصی شما درباره این محصول می باشند.