بوشن مانیسمان

بوشن چیست؟ بوشن قطعه ای ای است که جهت اتصال دو لوله به هم استفاده می شود.بوشن ها انواع مختلف دارند که اغلب به عنوان رابط بین دو لوله استفاده می شوند. قیمت بوشن. اتصال رابط بوشن نر مخصوص لوله کشی های ساختمانی پنج لایه پرسی.

 

برای اتصال لوله ها به یکدیگر راههای مختلفی وجود دارد که یکی از این راه ها استفاده از بوشن ها می باشد.

بوشن مانیسمان که در روند تولید آنها از هیچگونه درزی استفاده نشده و از جنس فولاد می باشد، جزو پرطرفدارترین انواع بوشن ها برای اتصال خطوط لوله به یکدیگر می باشد.

 

بوشن مانیسمان

بوشن مانیسمان فولادی طی فرآیند گالوانیزاسیون آبکاری شده و در برابر خوردگی، پوسیدگی و اکسایش مقاوم سازی گردیده است.

مقاومت مکانیکی بوشن مانیسمان نیز در برابر تنش، فشار، زمین لرزه مطلوب بوده و برای اتصالات روکار و زیر زمینی مناسب می باشد.

بوشن مانیسمان در انواع گوناگون چون بوشن جوشی، بوشن تبدیلی کوپلی، بوشن تبدیل، بوشن پرسی، بوشن تخت، بوشن مغزی، بوشن یکسر دنده، بوشن الکتروفیوژن مانیسمان در سایزهای مختلف برای انواع لوله ها در انواع معمولی، نیمه قوی و فشار قوی تولید گشته است.

اتصالات بوشن

یکی از راه های اتصال لوله ها به یکدیگر استفاده از بوشن مانیسمان یا بوشن بدون درز فولادی می باشد و از جنس فولاد می باشد که جزو پرطرفدارترین انواع بوشن ها برای اتصال خطوط لوله به یکدیگر می باشد. مقاومت مکانیکی این نوع از بوشن نیز در برابر تنش، فشار و زلزله مناسب بوده و برای اتصالات روکار و توکار مناسب می باشد.
معمولا بوشن مانیسمان طی فرایند گالوانیزاسیون در برابر خوردگی، پوسیدگی و اکسایش آبکاری شده و مقاوم می شوند.